Hugo Zuhr oljemålning

792007

HUGO ZUHR (1895-1971): Landskap, monogramsignerad, olja på duk, ca 54x65 cm

Färgbortfall

Rum 4

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6053605
6050582
6048950

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.