Golvlampa

792006

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 3 ljuspunkter, ställbara i höjd, vridbara samt ställbara i vinkel, stommei patinerad mässing, skärmar i textilt material, maxhöjd ca 155 cm

Slitage, fläckar, några släpp på tygets kanter, funktionen garanteras ej

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (3 bud)

6053362
650
6052987
500
6052929

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.