Piedestal

791997

PIEDESTAL, 1900-talets mitt, stomme i trä, bronserad, skiva i kolmårdsmarmor höjd ca 74 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 6

Piedestal

Budhistorik (6 bud)
6059642
550
6058143
500
6051250
450
6051075
6050054

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.