Lennart Jirlow

791996

LENNART JIRLOW (född 1936): Gourmand, signerad L. Jirlow, 165/310, färglitografi, blindstämplad Mourlot, bladmått ca 48x64 cm

Rum 18

Lennart Jirlow

Budhistorik (16 bud)
6060667
5 000
6060335
4 800
6060335
4 400
6058969
4 200
6058077

Slutpris SEK:
5 000
510 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.