Johannes Olsson

791993

JOHANNES OLSSON (född 1945): pennor, litografi, signerad, numrerad 177/190, ca 50x70 cm

Fack 15

Johannes Olsson

Budhistorik (5 bud)
6050698
500
6050504
450
6048354
6048210
6047740

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.