Bruno Karlsson Stockholms slott

791983

BRUNO KARLSSON (1927-2020): (2) Stockholm i vinterskrud, signerad och daterad Bruno Karlsson -97, numrerad 62/150 samt 104, färglitografi, bildmått ca 40x57 cm vardera

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 18

Budhistorik (1 bud)

6060081
2020-07-12 16:59:22

2020-07-12 kl 21:10
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.