Fartygsratt

791981

FARTYGSRATT, 1900-talets andra hälft, detalj i mässing, diameter ca 107 cm

Slitage

Diverse

Rum 19

Fartygsratt

Budhistorik (11 bud)
6054631
6054622
750
6054573
700
6054471
650
6053963
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.