Taklampa vägglampor England

791978

TAKLAMPA, samt två vägglampor, England, målat porslin, Arts and crafts, signerade, diameter taklampa ca 23 cm, höjd vägglampor, ca 33 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Taklampa vägglampor England

Budhistorik (1 bud)

6047872
2020-07-06 23:20:51

2020-07-07 kl 11:32
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.