Etsningar

791974

ETSNINGAR, 3 st, 1700/1800-tal, med motiv av fåglar, handkolorerade, ca 33x27 cm

Smärre fläckar

Fack 53

Etsningar

Budhistorik (11 bud)
6048992
1 900
6048994
1 800
6048992
1 700
6048232
1 600
6048232
600

Slutpris SEK:
1 900
196 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.