Stolar 1900-talets första hälft

791970

STOLAR, 7 st, 1900-talets första hälft, imitationsmåleri, ryggbricka med dekor av kurbits, sitthöjd ca 47 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Stolar, Allmoge

Rum 19

Budhistorik (10 bud)
6053973
1 600
6049944
6048656
6048654
6048653
950

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.