Stig Claesson litografi

791960

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stuginteriör, signerad och daterad 79 samt numrerad 65/270, ca 42x51 cm

Fack 8

Stig Claesson litografi

Budhistorik (5 bud)
6047744
500
6047211
450
6046234
6045584
6041494

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.