Olle Olsson Hagalund litografi

791956

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad samt numrerad 209/360, ca 65x43 cm

Rum 7

Budhistorik (10 bud)
6053921
750
6049161
700
6041319
650
6040399
600
6041316
600

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.