Stolar, 6 st, Jasper Morrison,

791938

STOLAR, 6 st, Gjuten märkning." Air-Chair" Design: Jasper Morrison, Magis, Made in Italy, 1900/2000-tal.

Ytslitage. Ställvis kraftigt.

Möbler, Stolar, Design

Rum 22

Budhistorik (7 bud)
6049092
750
6049046
700
6048987
650
6048987
450
6049045

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.