Tauno Rautapalo-Rapp

791935

TAUNO RAUTAPALO-RAPP (Finland, 1914-1998) olja på pannå, signerad och daterad -67, Vy från södern, 40,5 x 33,5 cm.

Tavelvagn 3

Tauno Rautapalo-Rapp

Budhistorik (1 bud)

6048720
2020-07-07 13:01:55

2020-07-07 kl 18:14
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.