Oidentifierad konstnär akvarell

791917

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets slut, ansikte, akvarell på papper, osignerad, ca 48x57 cm

Fack 9

Budhistorik (9 bud)
6049554
700
6049565
650
6049554
600
6049367
550
6049364
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.