Johan jacob Bennetter oljemålning

791916

JOHAN JACOB BENNETTER (Norge, 1822-1904): Hamnvy med segelskuta, signerad, olja på pannå, ca 14x20 cm

Krakelyrer, pannå med spricka

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (7 bud)
6047656
750
6047655
600
6047653
550
6047652
500
6047650
450

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.