Gunnar Svenson oljemålning

791912

GUNNAR SVENSON (1892-1977): (2) Stilleben med kruxväxter och vaser, signerad, olja på duk, vasen längst till höger medföjer, ca 64x80, vasens (porslin) höjd ca 9 cm

Gunnar Svenson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6050849
6048984
3 400
6047145
3 200
6046690
6040440
2 600

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.