Bengt Olle Oldinger En konstsamlares hem

791898

BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): "Hornsgatan", signerad BengtOlle -52, olja på duk, ca 64x53 cm

Löst monterad i ramen

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (5 bud)
6048952
6039212
6039212
1 900
6048951
1 800
6039212

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.