Lars Eje Larsson färglitografi

791893

LARS EJE LARSSON (född 1954), signerad och numrerad 34/295, färglitografi, ca 27x38 cm

Konst, Modernt måleri, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2020-07-17 kl 14:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.