Lars Eje Larsson färglitografi

791891

LARS EJE LARSSON (född 1954): Restaurangen, signerad och numrerad 36/295, färglitografi, ca 27x38 cm

Konst, Modernt måleri, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (16 bud)
6071016
6071012
6071008
950
6071006
900
6071005
850

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.