Arthur Bianchini

791885

ARTUR BIANCHINI (1869-1955): Sommarvy från Skinnarviksbergen mot Riddarholmen, signerad Artur Bianchini, olja på duk, ca 30x25 cm

Rispa

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Arthur Bianchini

Budhistorik (4 bud)

6049966
700
6049965
650
6046110
600
6040594

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.