Arne Cassel oljemålning

791839

ARNE CASSEL (1898-1965): Landskap med regnbåge, signerad samt daterad 1947, olja på duk, ca 48x64 cm

Fack 10

Arne Cassel oljemålning

Budhistorik (18 bud)
6056280
1 300
6056294
6056280
6056293
6056280
950

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.