Soffbord Ib Kofod larsen

791835

IB KOFOD-LARSEN, soffbord, Seffle Möbelfabrik, 1950/60-tal, teak, skiva med ingjutna naturstenar, höjd ca 50, 132x62 cm

Repor, märken

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord Ib Kofod larsen

Budhistorik (15 bud)
6059725
6059723
6059723
900
6059720
850
6059722
850

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.