Matbord

791824

MATBORD, 1900-tal, bemålat, höjd 70, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera 22 cm, fotpall medföljer

Slitage, färgbortfall

Möbler, Matbord

Rum 20

Matbord

Budhistorik (4 bud)

6051428
450
6046446
6038155
6037578

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.