Sparbössor

791821

SPARBÖSSOR, ca 14 st, omkring 1900-talets mitt/andra hälft, plast, metall, porslin m.m höjd 33-6 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och avskavd färg

Diverse, Tema

Sparbössor

Budhistorik (1 bud)

6056144
2020-07-10 17:21:33

2020-07-10 kl 17:28
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.