Servisglas Kosta

791815

SERVISGLAS, 9 st., ölglas, Kosta Boda, etikettmärkta, höjd ca 17,5 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

Glas, Servisglas

Rum 20

Servisglas Kosta

Budhistorik (3 bud)

6055230
6053302
6046374

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.