Roland Svensson färglitografi

791809

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Flottning, signerad Roland S, 56/250, färglitografi, ca 25x39 cm

Fack 5

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik

2020-07-07 kl 11:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.