Golvfigurin i form av dalmatin

791788

GOLVFIGURIN, 1970/80-tal, keramik, Italien, i form av dalmatin, stämplad undertill i godset, Made in Italy, höjd ca 48 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Monter 11

Budhistorik (6 bud)
6055589
900
6055586
850
6054857
6054856
450
6053960

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.