Skulpturer

791782

SKULPTURER, 2 st., Calle Örnemark, "Jätten vist", svartmålat järn, trancherare, den senare stämplad med fransk lilja samt F B, svetsat järn, den förras höjd ca 16 och den senare 33 cm

Rost, slitage

Konst, Skulpturer

Skulpturer

Budhistorik

2020-07-11 kl 17:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.