Spegel 1800-tal

791772

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld samt bronserad, dekor i pastellage, 154x70 cm

Senare bronserad, sprickor, smärre avslag

Speglar

Rum 22

Spegel 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
6047830
1 800
6051199
1 700
6047830
1 600
6051197
6047830
1 400

Slutpris SEK:
1 800
183 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.