Matgrupp

791768

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, 1 iläggskiva á 33, höjd 73, diameter 110 cm

Slitage, iläggskiva saknas sarg

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 8

Matgrupp

Budhistorik (10 bud)
6051790
750
6051761
700
6050144
650
6050025
600
6049163
550

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.