Spegel 1700-tal

791761

SPEGEL, barock, 1700-talets första hälft, fanérad med valnöt, krön med gouache, 75x48 cm

Skador och slitage

Speglar

Spegel 1700-tal

Budhistorik (12 bud)
6052007
3 800
6052003
3 600
6052000
3 400
6052002
3 400
6052000
3 200

Slutpris SEK:
3 800
387 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.