Skulpturer Afrika

791758

SKULPTURER, 2 st., Afrika, 1900-tal, skurna i trä samt svärtade, höjd ca 32 samt 47 cm

Torrsprickor, slitage

Etnografica

Skulpturer Afrika

Budhistorik (1 bud)

6056583
2020-07-10 21:40:50

2020-07-11 kl 15:40
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.