Brosch, brons, Marnefeldt

791739

MARNEFELDT, brosch, brons, genomgående dekor, bredd ca 7 cm, vikt 37 g

Smärre slitage. smärre repor och oxidering

Guld/Smycken

Brosch, brons, Marnefeldt

Budhistorik (1 bud)

6052451
2020-07-08 21:07:35
500

2020-07-10 kl 14:32
Slutpris SEK:
500
51 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.