Anders Zorn

791722

ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt med inskription, 1904, osignerad, etsning, ca 17x11 cm

Fack 30

Anders Zorn

Budhistorik (17 bud)
6054101
6054098
6051419
6053832
950
6051419
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.