Robert

791697

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Riddaren o jungfrun, signerad R Högfeldt, olja på dukpannå, ca 37x44,5 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Robert

Budhistorik (4 bud)

6049783
450
6049120
6037474
6035864

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.