Göran Brunius Råsunda

791694

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): "Ängen" - Norr om Råsunda, monogramsignerad GB, 1948, olja på pannå, ca 70x100 cm; även målning på baksidan "I skinnhuva"

Tavelvagn 2

Göran Brunius Råsunda

Budhistorik (10 bud)
6056340
6055392
850
6055391
6054620
750
6054619
700

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.