Oidentifierad konstnär oljemålning

791690

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv, signerad C Hoguet, olja på pannå, 31x39 cm

Slagen pannå, retuscher

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Budhistorik (7 bud)
6049816
6049690
6049097
6049096
850
6043781

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.