J. A. Kullberg litografier

791683

AF KULLBERG, J. A., Svenska folket genom tiderna, litografier 10 st, glasade, ram av ek, 1840-tal, signerade i trycket, mått inklusive ram 6st 21 X33,5 2st 21,5 X 29 1st 21,5 X 33 1 st 21 X 31

Bruksslitage

Konst, Grafik, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

J. A. Kullberg litografier

Budhistorik (4 bud)

6061581
450
6067313
6061581
6060751

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.