Anton Genberg

791680

ANTON GENBERG (1862-1939). Höstlandskap med insjö, signerad och daterad A Genber 1910, olja på duk, ca 73x 100 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Anton Genberg

Budhistorik (1 bud)

6043399
2020-07-05 12:45:16

2020-07-10 kl 14:36
Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.