Skål Orrefors

791678

SKÅL, kristall, Orrefors, slipad dekor, signerad, höjd ca 8 cm, diameter ca 25 cm

Smärre slitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Linnégatan 21, Norrköping

Skål Orrefors

Budhistorik (1 bud)

6068570
2020-07-16 12:50:52

2020-07-17 kl 20:08
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.