Johann Andreas Gebhardt tillskriven

791676

JOHANN ANDREAS GEBHARDT, tillskriven: Madonnan med barnet, olja på duk, ca 55x45 cm

Krackelyrer, färgbortfall, lagningar

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (5 bud)
6044567
3 200
6039481
6038840
2 400
6038031
6035878

Slutpris SEK:
3 200
330 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.