Skålar Gunnar Nylund

791674

GUNNAR NYLUND, stengods, Rörstrand, 2 dlr, bestående av: 2 skålar, signerade undertill höjd ca 8 cm samt 5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Skålar Gunnar Nylund

Budhistorik (4 bud)

6070651
6068405
6070650
6068405

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.