Jenny Nyström akvarell

791673

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): sommarlandskap, signerad Jenny Nyström, akvarell på papper, 17x15 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Rum 1

Jenny Nyström akvarell

Budhistorik (24 bud)
6054716
23 000
6054789
23 000
6054716
22 000
6054776
22 000
6054716
21 000

Slutpris SEK:
23 000
2 374 EUR, 2 834 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.