Jenny Nyström akvarell

791667

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Flicka med ägg, signerad Jenny Nyström, akvarell på papper, förlaga till påskkort, ca 16x11,5 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Rum 5

Jenny Nyström akvarell

Budhistorik (10 bud)
6051086
11 000
6051035
10 500
6042196
10 000
6051034
10 000
6042196
9 400

Slutpris SEK:
11 000
1 131 EUR, 1 288 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.