Evy Låås litografi

791664

EVY LÅÅS (1923-1999): Rumsinteriör, signerad samt H C IXV/XXV, ca 56x59 cm

Rum 7

Evy Låås litografi

Budhistorik

2020-07-09 kl 16:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.