Skål Gunnar Nylund

791662

GUNNAR NYLUND, skål, stengods, Rörstrand, signerad, höjd ca 15 cm, längd ca 27 cm

Mindre repor

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Skål Gunnar Nylund

Budhistorik (12 bud)
6068431
1 700
6067997
1 600
6068403
1 600
6067997
1 300
6063311

Slutpris SEK:
1 700
173 EUR, 209 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.