Istvan Bognar oljemålning

791644

ISTVAN BOGNAR (samtida): Motiv från Stockholm, signerad I Bognar, olja på duk, ca 51x70 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Istvan Bognar oljemålning

Budhistorik (7 bud)
6051865
2 400
6051864
6051734
6051729
6051723

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.