Birger Birger Ericsson oljemålning

791643

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994), småstadslandskap med kyrka och bostadshus, signerad Birger, olja på pannå, ca 57x67 cm

Några enstaka fläckar

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (13 bud)
6050148
4 800
6050170
4 600
6050148
4 400
6050168
4 200
6050148

Slutpris SEK:
4 800
489 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.