Gunnar Svensson oljemålning

791640

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Stilleben med bl a figuriner och lökar, signerad, olja på duk, ca 59x72 cm

Rum 5

Gunnar Svensson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6040444
2020-07-04 11:08:58
2 400

2020-07-09 kl 12:15
Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.